Sentido – system mebli do pokoju

  Najnowsza kolekcja skierowana jest do wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Sentido to zestaw prostych w formie mebli utrzymanych w klasycznych, kontrastujących kolorach – eleganckim wenge oraz lśniącej bieli. W opcji są również fronty wykonane z matowego szkła. Modernistyczny design dopełnia prosty uchwyt liniowy na całej szerokości frontu. Prosta i minimalistyczna forma Sentido z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu.

  Użyteczność i funkcjonalność mebli z sytemu Sentido uzyskano dzięki możliwości ich dowolnego zestawiania przy wykorzystaniu przestronności i pakowności poszczególnych elementów, w tym: wysokich i pojemnych szaf, głębokich szuflad czy uniwersalnych półek naściennych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie aranżowanej powierzchni.

  Dodatkowym atutem systemu Sentido jest dowolność w kwestii zastosowania frontów – samodzielnie funkcjonujące regały mogą stać się szafą, witryną lub szafką z szufladami w zależności od upodobań estetycznych, jak i charakteru przestrzeni. Zestaw 21 zróżnicowanych gabarytowo i funkcjonalnie elementów pozwala na dowolną aranżację pokoju dziennego, jadalni, gabinetu czy też pokoju młodzieżowego.

  Producent: Black Red White

  Similar Category Post

  Dodaj komentarz