O nas

    Meblobiz.pl to pierwszy, całkowicie obiektywny ranking mebli dostępnych w polskich sklepach meblowych, w którym to każdy użytkownik naszego serwisu może oddać swój głos na dowolny mebel.  W naszej ofercie znajdują się meble (kuchenne, pokojowe, sypialnie, sofy, łóżka, krzesła, sofy, stoły…) wielu znanych i cenionych producentów (Black Red White, Klose, Kler, Vox, Gawin, Wajnert).  Nasz serwis informuje również o nowościach i promocjach największych producentów i sklepów meblowych w Polsce, stając się w ten sposób centrum zakupowo informacyjnym branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz.

    W najbliższej przyszłości serwis Meblobiz.pl wzbogaci się o internetowy sklep meblowy,  oferując w ten sposób swoje produkty dla klientów w całej Polsce.

    Obecnie,  serwis MeblePiątek nie informuje o cenach prezentowanych mebli oraz nie przyjmuje internetowych zamówień na zakup mebli.

    Regularnie, w każdy piątek dodawane s�� do naszego serwisu nowe produkty. Producenci, jak i sklepy meblowe mogą przesłać nam propozycję mebli do dodania i skomentowania.    Similar Category Post