Łóżko VIVIDUS

  vividusRzemieślnicy Hästens i pracownicy opracowujący produkt spędzili dwa lata eksperymentując z różnymi kombinacjami końskiego włosia, bawełny, lnu i wełny, by znaleźć idealne rozwiązanie. W efekcie powstało łóżko, które unosi Twoje ciało i zapewnia wsparcie, a jednocześnie pozwala Ci się w nim głęboko zatopić i wspaniale zrelaksować.

  Bez kompromisów
  Łóżko w całości zostało wykonane ręcznie przy użyciu wypróbowanych technik i najlepszych materiałów naturalnych. Tworząc Vividus nie czyniono oszczędności. Hästens stworzył najznakomitsze łóżko, korzystając z wiedzy, którą firma zdobywała przez 150 lat. Umiejętności wielu pokoleń prawdziwych mistrzów kunsztu rękodzieła i ich uwrażliwienie na wysoką jakość wykorzystywane są przez dzisiejszych konstruktorów łóżek Hästens.

  Po latach doświadczenia w pracy z materiałami naturalnymi, zdobyli oni niepowtarzalną wiedzę o jakości i właściwościach tych materiałów. Ta wiedza została teraz połączona w całość, aby stworzyć łóżko Twoich snów. Vividus.

  Tradycyjne rękodzieło
  W produkcji modelu Vividus Najbardziej doświadczeni i utalentowani wykonawcy łóżek Hästens zaangażowali techniki rękodzieła, które używane są w Szwecji w wytwarzaniu mebli od lat 1850. Kiedy wraz z industrializacją rozpoczęła się epoka maszyn, wiele tych technik popadło w zapomnienie.

  160 godzin pracy
  Użycie tradycyjnych technik rękodzieła gwarantuje wysoką jakość. Postępujemy bardzo ostrożnie tworząc łóżko Vividus – każde łóżko jest wykonywane na zamówienie zgodnie ze specyfikacjami klienta i trwa to od 140 do 160 godzin. Vividus to inwestycja w życie lepszej jakości.

  Producent: Hastens

  Similar Category Post