Łóżko SUPERIA

  superiaHästens Superia, jak sugeruje sama nazwa, jest najwyższym modelem wśród łóżek ramowych. Superia to efekt naszego 160-letniego doświadczenia.

  Oferując model Superia Hästens prezentuje nam nową jakość wśród łóżek. Od innych modeli Hästens Superia różni się dodatkową wysokością. Bez nóg model Superia ma 37 cm wysokości, a ze standardowymi nogami – 53 cm.  Dodatkowa wysokość modelu Superia, w połączeniu ze specjalnie ogrzewanym szwedzkim systemem sprężynowym, nadaje łóżku miękką i sprężystą powierzchnię, a większa sprężystość sprawia, że jest to jeszcze wygodniejsze łóżko.

  Kiedy patrzy się na łóżko Hästens, trudno nie zwrócić uwagi na jego znakomite wykonanie i starannie dopracowane szczegóły: wytrzymałość, sposób zszycia, rozciągliwą tkaninę wierzchnią z pięknym symbolem Hästens – szczegóły, które komponują się, aby stworzyć łóżko na całe życie.

  Superia rozumie Twoje ciało

  Dzięki ekskluzywnemu procesowi produkcji i wysokiej jakości materiałom, otrzymujesz łóżko, które doskonale pasuje do Twojego ciała. Niezależnie do tego, jak dużo poruszasz się w nocy, będziesz spał wygodnie.

  Sprężyny i materiał wypełniający zapewniają poczucie wyjątkowego komfortu.

  Bawełna, wełna i końskie włosie sprawiają wrażenie, że leży się na poduszce powietrznej.  Otworki, które otwierają każdą sprężynę, pozwalają powietrzu krążyć pod spodem wewnątrz materiału wypełniającego. Oznacza to, że będziesz spał przy właściwej temperaturze i wilgotności, nawet podczas ciepłych letnich nocy.

  Producent: Hastens

  Similar Category Post