Łóżko NATURALLY

  naturallyMateriały naturalne mają wiele zalet – przede wszystkim potrafią odprężać ciało i pozwalają powietrzu krążyć, kiedy śpisz. Ulepszony model łóżka Hästens Naturally zawiera również doskonałe wypełnienie z końskiego włosia. Oznacza to, że możesz leżeć na jednym z najbardziej sprężystych i elastycznych materiałów wypełniających, które są tylko dostępne, dzięki czemu nie pocisz się i utrzymujesz właściwą temperaturę ciała. W łóżku wykorzystano technikę mieszania, czesania i preparowania czystej bawełny i wełny w unikalny sposób, co w efekcie czyni model Naturally łóżkiem niezwykle wygodnym, które doskonale uwalnia napięcie z całego ciała. Opatentowany, unikalny system sprężynowy modelu Naturally w połączeniu z naturalnym wypełnieniem zapewnia wyjątkową sprężystość.

  Tylko naturalne materiały
  Od momentu, gdy wyprodukowaliśmy nasz pierwszy materac, było dla nas oczywiste, że chcemy wykorzystywać tylko materiały naturalne.  Wszystkie materiały naturalne używane w łóżku Hästens ulęgają naturalnemu rozkładowi. Dzięki temu łóżko może być przetworzone lub bezpiecznie powrócić do cyklu natury. Model Hästens Naturally jest wykonywany ręcznie przy użyciu najlepszych materiałów naturalnych z tzw. Certyfikatem Łabędzia. Wełna jest ważnym komponentem w membranie, która reguluje temperaturę łóżka i zapewnia doskonałą wygodę. Wełna działa jako jednostka kontroli naturalnego klimatu łóżka.

  Posiada niezwykłą zdolność ogrzewania i chłodzenia, dzięki czemu Twoje ciało pozostaje suche i we właściwej temperaturze. Także bawełna posiada niezwykłe właściwości. Prawdopodobnie zauważyłeś, że w ciepłe letnie dni o wiele mniej się pocisz, kiedy nosisz koszulkę czy bluzę z bawełny, a nie z materiałów syntetycznych. Wynika to ze zdolności bawełny do wentylowania i wchłaniania potu i dużej wilgoci. We właściwym łóżku ciało się nie poci. Dzięki temu śpisz znacznie lepiej. To, co naturalne, trwa najdłużej! W łóżku Hästens Naturally znajduje się bawełna, wełna i len – tylko materiały naturalne. Tak jak Ty. To dlatego tak dobrze zachowują się one w pobliżu ciała. Kiedy wybierasz Hästens, możesz być pewien, że Twoje nowe łóżko nie posiada pianki gumowej, poliuretanu i lateksu. To, co naturalne, trwa najdłużej!

  Producent: Hastens

  Similar Category Post