Łóżko EXCEL

  excelZ Hästens Excel możesz cieszyć się unikalnym, nowo opatentowanym systemem sprężynowym. Łóżko Excel ma niezwykle miękką powłokę i jest niewiarygodnie sprężysty i wygodny, dzięki czemu przynosi wyjątkową ulgę całemu Twojemu ciału. Sprężyny umieszczane są pojedynczo w osobnych otworach. Sprężyny na dnie zostały tak zoptymalizowane, aby mógł powstać nowy kieszeniowy system sprężynowy. Hästens Excel posiada również bardzo wytrzymałe lniane wypełnienie pomiędzy i pod uzwojeniami.

  Nad systemem sprężynowym znajduje się warstwa doskonałego włosia końskiego, czystej nowej wełny i grubej bawełny. Jest on owinięty charakterystyczną tkaniną Hästens w niebieską kratę.   Łóżko obciągnięte jest rozciągliwą, podwójnie zszywaną tkaniną bawełnianą z logo Hästens. Rozciągliwa tkanina ma elastyczną warstwę spodnią, dzięki czemu model Excel jest jeszcze bardziej wygodny.

  Lepszy sen w nocy
  Wysokiej klasy naturalny materiał wypełniający złożony z doskonałego końskiego włosia, czystej nowej wełny i bawełny dostosowuje się do Twojego ciała i pozawala powietrzu krążyć, dzięki czemu będziesz spał zawsze we właściwej temperaturze. System sprężynowy, wraz z naturalnym materiałem wypełniającym, podwójnie zszywaną rozciągliwą tkaniną i trwałą solidną ramą sprawi, że nie obudzisz się, gdy Twój partner będzie się obracał na łóżku w ciągu nocy.

  Jakość, która trwa
  Model Excel został stworzony, by trwać i zachować komfort przez cały czas. Sprężysty i elastyczny system sprężynowy zapewnia doskonałą miękkość powierzchni i daje Ci prawdziwe, trwałe wsparcie. Długość funkcjonowania łóżka wiąże się z jego niezwykłą konstrukcją. Duża liczba spiralnych, stalowych sprężyn daje Ci komfortowy odpoczynek, z którego znane są łóżka Hästens. Miękkie i elastyczne sprężyny na górze i bardziej twarde sprężyny poniżej sprawiają, że łóżko dostosowuje się do konturów ciała. W ten sposób otrzymujesz wsparcie i możliwość odpoczynku, których potrzebują Twoje plecy i inne części ciała, by spać w odpowiedniej pozycji. Sprężyny są produkowane w Szwecji ze stali wysokiej jakości.  Łóżko Hästens to inwestycja, która trwa. Dajemy Ci 25-letnią gwarancję na wypadek zepsucia sprężyn czy ramy, ale podobnie, jak inne łóżka Hästens, model Excel powinien funkcjonować bez zarzutu przez co najmniej 30 lat. Jego zakup można porównać do inwestycji w coś, co jest jedną z najważniejszych potrzeb życiowych. W dobry, nocny sen.

  Producent: Hastens

  Similar Category Post