Łóżko EASY NIGHT 32

  lozko_easy_night32Struktura boków: jasny orzech „medusa”, ciemny orzech, czereśnia, wenge, biały lakier, czarny lakier, bordowy lakier, śmietankowy.
  Struktura frontów lakierowanych: czarny, śmietankowy, biały i bordo.
  Struktura boków oraz fronty wykonane z płyty ekologicznej o grubości 16 mm.
  Blat do szafy, komody i szafek nocnych z płyty ekologicznej MDF o grubości 30 mm.
  Prowadnice do szuflad metalowe.
  Uchwyty metalowe.
  Wieszaki metalowe.
  Standardowo jeden drążek i wieszak na ubrania na jedną wnękę w szafie.

  Wszystkie produkty zostały wykonane z płyt ekologicznych, klasa materiału E1. Produkty spełniają wszystkie normy proekologiczne. Materiały użyte do produkcji naszych mebli nie przyczyniają się do bezmyślnej degradacji i wycinki lasów w europie. Struktura frontów lakierowanych została wykonana z naturalnych lakierów nietoksycznych antyalergicznych. Prowadnice, uchwyty oraz łączenia wykonane z metalu TYLKO w systemach ekonomicznych zostały użyte prowadnice plastikowe.

  WAŻNE!!!
  Nie wolno dokonywać żadnych przeróbek, modyfikacji naszych mebli. Meble zmontowane niezgodnie z instrukcją obsługi lub modyfikowane przez klienta nie podlegają reklamacji. Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne muszą być opatrzone zdjęciem w wersji elektronicznej.
  Czyszczenie i konserwacja mebli: do czyszczenia powierzchni mebli używać miękkiej gąbki zmoczonej wodą. NIE należy używać środków chemicznych nie przeznaczonych do czyszczenia mebli np. na bazie amoniaku lub innych. Producent nie odpowiada za zniszczenia wynikłe ze niewłaściwej pielęgnacji mebli. Nie wolno zostawiać urządzeń nagrzewających tj. pieców elektrycznych, dmuchaw gorącego powietrza oraz innych, które wytwarzają gorące powietrze o 45 stopniach Celsjusza . Grozi to trwałym uszkodzeniem mebli.

  Rozmiar ( wysokość / szerokość / głębokość ): 86 cm / 104 cm / 216 cm
  Szerokość spania: 90 cm
  Długość spania: 200 cm
  Masa: 17 kg

  Producent: Italia Style

  Similar Category Post