KIRIA 161- fotel gabinetowy

  Oparcie fotela wykonane jest ze sklejki bukowej giętej na gorąco o grubości 12 mm. Dodatkowy element w oparciu, który jest tapicerowany, wykonany został ze sklejki o grubości 6 mm. Siedzisko wykonane ze sklejki prasowanej, giętej na gorąco o grubości 13-14 mm. Wypełnienie oparcia wykonane zostało ze specjalnej masy poliuretanowej miękkiej, forma siedziska wykonana w systemie HCFC, ODP=O, gęstość masy 70/75 gr/lit. grubość 110 mm.

  Podłokietniki są dostępne w dwóch opcjach:

  • drewniany łączony z aluminium szczotkowanym, kolor drewna: naturalny, orzech, wenge.
  • drewniany łączony z aluminium szczotkowanym, kolor drewna: naturalny, orzech, wenge dodatkowo cześć górna podłokietników obszywana skórą

  Mechanizm: MULTIBLOCK tilting- możliwość regulacji w pięciu pozycjach oraz zablokowanie i odblokowanie w danej pozycji.

  Posiada regulację siły oporu oparcia i siedziska oraz zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy osoby siedzącej (funkcja anti-shock). Krzyżak wykonany z aluminium gładkiego-błyszczącego, szczotkowanego. Podnośnik pneumatyczny tzw. „gas” regulacja wysokości od min do max (razem z oparciem) 115 do 125cm.

  Kółka z podwójnymi rolkami. Fotel jest obszywany najwyższej jakości skórą. Krzesło posiada certyfikat europejski (najwyższy z możliwych) UN EN 1335.

  Rozmiar (wysokość / szerokość / głębokość): 115 cm /70 cm /71 cm
  Masa: 25 kg

  Producent: Italia Style

  Similar Category Post

  Dodaj komentarz