Jadalnia CROMO Kompozycja. 702

  jadalnia_cromoDostępne kolory: BIAŁY, CZARNY, PALISANDER.

  AKCESORIA:
  – uchwyty metalowe, kolor „chrom”
  – prowadnice metalowe
  – zawiasy metalowe
  – nóżki metalowe, kolor „chrom”

  WYKOŃCZENIA SPECJALNE:
  – ramy fontów szklanych metalowe malowane na aluminium
  – półki szklane grubość 4 mm
  – fronty szklane : szkło hartowane o grubości 4 mm szkło zmatowione.

  GRUBOŚCI:
  – fronty 18mm
  – struktura 18 mm
  – półki wiszące 35 mm
  – półki do szafki TV grubość 35 mm

  Wszystkie produkty zostały wykonane z płyt ekologicznych, klasa materiału E1. Produkty spełniają wszystkie normy proekologiczne. Materiały użyte do produkcji naszych mebli nie przyczyniają się do bezmyślnej degradacji i wycinki lasów w europie. Struktura frontów lakierowanych została wykonana z naturalnych lakierów nietoksycznych antyalergicznych. Prowadnice, uchwyty oraz łączenia wykonane z metalu TYLKO w systemach ekonomicznych zostały użyte prowadnice plastikowe.

  OPAKOWANIE
  Do produkcji opakowań użyte zostały materiały z recyklingu.

  UWAGA
  Nie wolno dokonywać żadnych przeróbek, modyfikacji naszych mebli. Meble zmontowane niezgodnie z instrukcją obsługi lub modyfikowane przez klienta nie podlegają reklamacji. Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne muszą być opatrzone zdjęciem w wersji elektronicznej.

  Czyszczenie i konserwacja mebli: do czyszczenia powierzchni mebli używać miękkiej gąbki zmoczonej wodą. NIE należy używać środków chemicznych nie przeznaczonych do czyszczenia mebli np. na bazie amoniaku lub innych. Producent nie odpowiada za zniszczenia wynikłe ze niewłaściwej pielęgnacji mebli.

  Nie wolno zostawiać urządzeń nagrzewających tj. pieców elektrycznych, dmuchaw gorącego powietrza oraz innych, które wytwarzają gorące powietrze o 45 stopniach Celsjusza . Grozi to trwałym uszkodzeniem mebli.

  Rozmiar ( wysokość / szerokość / głębokość ): 210 cm / 336 cm / 45 cm

  Producent: Italia Style

  Similar Category Post