Fotel Gabinetowy SINTHESIS 1- Skóra

  fotel_sinthesisOparcie wykonane jest ze sklejki bukowej giętej na gorąco o grubości 12 mm. Dodatkowy element w oparciu, który jest tapicerowany wykonany został ze sklejki o grubości 6mm. Siedzisko wykonane ze sklejki prasowanej, giętej na gorąco o grubości 13-14 mm. Wypełnienie oparcia wykonane zostało ze specjalnej masy poliuretanowej miękkiej , forma siedziska wykonana w systemie HCFC, ODP=O, gęstość 25 kg/ m3.
  Elementy wykonane ze sklejki giętej na gorąco są dostępne w kolorze wenge i orzech ciemny lakierowane dodatkowo lakierem błyszczącym.
  Podłokietniki: sklejka bukowa gięta na gorąco w kolorze wenge i orzecha ciemnego,lakierowane dodatkowo lakierem błyszczącym. Cześć górna podłokietników obszywana skórą.

  Mechanizm: MULTIBLOCK tilting- możliwość regulacji w pięciu pozycjach oraz zablokowanie i odblokowanie w danej pozycji.
  Posiada regulację siły oporu oparcia i siedziska oraz zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy osoby siedzacej (funkcja anti-shock).
  Krzyżak wykonany z aluminium gładkiego-błyszczącego, szczotkowanego. Podnośnik pneumatyczny tzw „gas” regulacja wysokości od do max ( razem z oparciem) 115 do 125cm. Kółka z podwójnymi rolkami.  Fotel jest obszywany najwyższej jakości skórą.

  Krzesło posiada certyfikat europejski ( najwyższy z możliwych) UN EN 1335 ORAZ 13761. Producent udziela 5 lat gwarancji na części konstrukcyjne fotela.

  Producent: Italia Style

  Similar Category Post