Clu – nowoczesne meble

  Podstawą kolekcji są trzy aranżacje, które powstają z zaledwie 4 brył programu– regału TV, witryny, szafki wiszącej i panela. Trzy podstawowe aranżacje są propozycjami producenta, istnieje możliwość tworzenia indywidualnych kombinacji. Dodatkowo, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników, program Clu został  rozszerzony o dwa kredensy (typ 07 i 08).

  Charakterystycznym elementem programu są drzwi z grafitowego szkła z systemem jezdnym, które można montować na dwóch zestawionych ze sobą i dobrze wypoziomowanych regałach TV.  Drzwi są wykonane z bezpiecznego i wytrzymałego szkła hartowanego.

  Uzupełnieniem aranżacji są kolorowe skrzynki montowane do witryn (typ 01 i 02) oraz szafki wiszącej (typ 04). Oferowane są w trzech kolorach (purpura, czerń, beż) i sprzedawane oddzielnie.

  Wykonanie: fronty i korpusy – okleina naturalna dębowa w kolorze wenge (Y1), wewnątrz i na płaszczyznach niewidocznych folia meblowa. Program bez uchwytów – drzwi i szuflady otwierane za pomocą systemu push i pull. Do regału Tv (typ 05) można dokupić oświetlenie uruchamiane sensorowym włącznikiem.

  Producent: Bydgoskie Fabryki Mebli

  Similar Category Post

  Dodaj komentarz